06-02-2020

İzmir Fuarı İstişare Toplantısı Yapıldı


Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ve mermer tornacı esnafının katılımıyla İzmir Fuarı istişare toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ile görüşerek daha önceden açık alanda tarafımıza ücretsiz tahsis edilen 500 mt alanı kapalı alan olarak değiştirdik. Bizler size mihmandarlık yaparak her türlü desteği vereceğiz. Amacımız ilçemiz mermer el sanatlarını en güzel şekilde tanıtarak sizlere ekonomik anlamda katkı sağlamak. Sizlerin kararlı duruşu ile Mermerin Başkenti olan ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceğiz.”

İzmir fuarı ile ilgili her konuda destekçimiz olan Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Ege İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uysal ve yönetim kurulu üyelerine, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu’na, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ve yönetim kuruluna, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak’a, İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Toplantıda Mermer tornacı esnafının fuarda sergileyeceği ürünler tespit edilirken karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.