22-11-2019

Başkan Şahin, Mermerin Başkentini İzmir Fuarında En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz


Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav, Belediye Başkan Yardımcımız Gülsefa Azgın, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Zeybek ve mermer tornacı esnafının katılımıyla İzmir Fuarı istişare toplantısı yapıldı.

İscetaş Otelde gerçekleştirilen yemekli toplantıda konuşan Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, Mermerciler Derneği Başkanımız Muharrem Çakmak ve Esnaf Odası Başkanımız Ahmet Sav ile birlikte İzmir’de İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ile görüşerek ücretsiz 500 mt alan tahsis ettik. Bizler size mihmandarlık yaparak her türlü desteği vereceğiz. Amacımız ilçemiz mermer el sanatlarını en güzel şekilde tanıtarak sizlere ekonomik anlamda katkı sağlamak. Sizlerin kararlı duruşu ile Mermerin Başkenti olan ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceğiz. İzmir Fuarı akabinde de MERFES’imizi yeniden canlandıracağız.”

İzmir fuarı ile ilgili her konuda destekçimiz olan Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Ege İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uysal ve yönetim kurulu üyelerine, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu’na, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ve yönetim kuruluna, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak’a, İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

"İscehisar’ımızı daima ileriye taşıyarak, adını dünyaya duyurmak adına çalışmalarımız devam edecek." dedi.