25-10-2019

Başkan Şahin’den, Kaymakam Topaloğlu’na Veda Yemeği

İçişleri Bakanlığı'nın son kararnamesi ile tayini çıkan İlçe Kaymakamımız Mehmet Miraç Topaloğu’na veda yemeği düzenlendi.

İscehisar’da 4 ay 10 gün görev yaptığını ve bu süre içinde her kurumla olduğu gibi İscehisar Belediyesi ile de uyum içinde çalıştıklarını belirten  Kaymakam Topaloğlu, Halkla ve kurumlarla hep iç içe olduk. İscehisar'da görev yapmaktan son derece mutlu oldum. Bu organizasyonun tertip edilmesinde emeği geçen başta Belediye Başkanımız Ahmet Şahin olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum, haklarınızı helal edin.'' dedi.

Kaymakam Topaloğlu’na İscehisar’a yapmış olduğu hizmetler dolayı teşekkür eden Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, "Kaymakamımız ile görev yaptığı süre boyunca istişare içinde çalıştık. İnşallah kaymakamımızı ilerleyen sürede daha güzel yerlerde görürüz. Sayın Topaloğlu’na ilçemize yapmış olduğu hizmetler için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim.'' dedi.

Programa İlçe Kaymakamımız Mehmet Miraç Topaloğlu, Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, Cumhuriyet Savcısı Hikmet Şakir Bayındır,Hakim Kezban Börekçi, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Dalfidan, İlçe Jandarma Komutanı Emre Türkoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Belediye Birim Amirleri, Muhtarlar, Siyasi Parti Temsilcileri ve İşadamları katıldı.