12-09-2023

İscehisar Karamehmet Devlet Hastanesi'nde Diş Protez Hizmeti Yeniden Başlıyor.


İscehisar Karamehmet Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Kundakçı, yeniden uygulanmaya başlanılacak olan diş protez laboratuvar hizmetiyle ilgili bilgi verdi.
Başhekim Kundakçı "Hasta ve hasta yakınlarımıza konfor ve kaliteyi aynı anda sunabilmek adına Hastane yönetimi ve çalışanları olarak büyük bir özveri ve uyum içerisinde çalışmakta ve her geçen gün hastanemize yeni hizmetler kazandırmaya devam etmekteyiz.
Hastanemiz diş polikliniğinde yıllar önce sonlandırılmış olan diş protez işlemlerini yeniden hastalarımızın hizmetine sunuyoruz. Diş protez işlemlerinin, yeniden yapılmaya başlanması, polikliniğimizde yoğunluğa neden olabilir düşüncesiyle her hafta sadece pazartesi günleri randevusuz hastanemizden giriş yaptırılması kaydıyla vatandaşlarımız faydalanabilecektir.
Hastalarımızın yaşanabilecek yoğunluğa karşı anlayışlı olmalarını rica ediyor, diş protez hizmetinin ilçemize ve hastalarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Diş Protez Laboratuvar hizmetlerinin hastanemize kazandırılmasında Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, Hasan Arslan’a, Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e, Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Serhat Korkmaz’a, Ak Parti İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban’a, İl Genel Meclis Üyelerine, hastane personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.
Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, İlçemiz Devlet Hastanesi her geçen gün gerek doktor açısından, gerek ekip ve ekipman açısından gelişerek halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyor. Başta hastanemizin yapılması aşamasındaki destekleri dolayısıyla hayırsever iş insanları Karamehmet Ailesine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. dedi.