Milletvekili Özkaya İlçemizi Ziyaret Ederek Toki Konutlarını İnceledi

İlçemizi ziyaret eden Afyonkarahisar Milletvekili Ali ÖZKAYA, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin SEZEN, Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK ve Ak Parti İscehisar İlçe Başkanı Murat DİKMEN ile birlikte Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşası devam eden konutları inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyareti sırasında ilçemiz hakkında değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Ali ÖZKAYA;
 
“İscehisar’da yatırım planlarının çok iyi gittiğini belirterek, İscehisar ilçesinin tarihindeki en iyi yatırımları aldığını söyledi. Yapımı devam eden TOKİ konutları inşası oldukça hızlı teslimatların Kasım ayında yapılacağının bilgisini aldık.
 
İscehisar her gün gelişen ve ileriye giden bir ilçemiz olmaya devam ediyor. Mermerin taşınmasında Devlet Demiryolları ile Organize Sanayi Bölgesi istikak hattı inşaatı devam ediyor. Mermerin Demiryolu ile taşınmasının ilçe  mermercilerine büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Yan yollar ile ilgili çalışmalarda  devam ediyor.
 
Doğalgaz çalışmaları tamamlanan alanlarda yolların yapımına başlandı. İscehisar tarihinde ilk kez Afyon ve Ankara Caddelerine sıcak asfalt atılacak. İscehisar’a yatırımlar kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.
 
Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,  Milletvekili ÖZKAYA’ya  İscehisar’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.
 

Paylaş: