Başkan Şahin, “Gazeteciler ve Basın Bayramı” Münasebetiyle, Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Buluştu

Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, 24 Temmuz Basın Bayramı münasebetiyle basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Basın mensuplarının toplumun gözü kulağı olduğuna dikkat çeken Başkan Şahin, “Fedakarca görev yapan tüm basın mensuplarının, 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyorum" dedi.

İscehisar Belediye düğün salonunda gazetecilerle birlikte kahvaltıda bir araya gelen Başkan Şahin, gazetecilerin basın bayramını kutladı. İscehisar Belediyesi olarak kendilerine verdikleri desteklerden dolayı bütün gazetecilere tek tek teşekkür eden Başkan Şahin, işini layıkıyla yapan tüm gazetecilerin basın bayramını tebrik etti.
 
Samimi bir sohbet havasında geçen kahvaltıda yapılacak projeler hakkında bilgi veren ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Şahin, İscehisar Belediyesinin basın ile olan ilişkilerinin son derece iyi durumda olduğunu belirterek, yaptıkları hizmetleri takip eden ve bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği olan basın mensuplarına, meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Şahin, İscehisar’ın mermerin başkenti olmanın yanında, jeotermal turizmde de adından söz ettirmesi için çalışmaların yapıldığını belirterek, daha yaşanabilir bir İscehisar için herkesin el ele vermesi gerektiğini kaydetti.

Afyon Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer KÜÇÜKYURT konuşmasında “Şahsım ve meslektaşlarım adına İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Program basın mensuplarına hediye takdim edilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Paylaş: